Domotica in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (280)
Brussel (85)
Henegouwen (87)
Limburg (161)
Luik (84)
Luxemburg (24)
Namen (44)
Oost-Vlaanderen (273)
Vlaams-Brabant (151)
Waals-Brabant (53)
West-Vlaanderen (224)


 

Domotica in de regio Luxemburg



Betec SPRL
Rue du Culot 22
6880 Bertrix

T: 061 - 416112
F: 061 - 416113

E: betec@skynet.be

Bivert Alain
Almeroth 2
6717 Attert

T: 063 - 232756
M: 0495 - 276080
F: 063 - 232756

E: electricite.bivert@gmail.com

Boulange F
Rue de la Grève 2J
6666 Wibrin

M: 0497 - 340159

E: boulangefrancois@hotmail.com

Bruyère Joseph SPRL
Chemin de Grand Halleux 24
6692 Petit-Thier

T: 080 - 216950
F: 080 - 217591

E: joseph.bruyere@skynet.be

Ingenieur Loreaux F SC
Rue du Général Molitor 12
6700 Arlon

M: 0499 - 261960

E: f.loreaux@laposte.net

Loiseau B
Laviot 26
6830 Rochehaut

T: 061 - 467226
F: 061 - 467226

E: contact@concept-domotique.be

Mignon F
Rue du Chardonnier 27
6860 Léglise

T: 063 - 229243
M: 0488 - 289387
F: 063 - 229243

E: fmignon@gmail.com

Pierlot Jacques
Rue de Burhaimont 140
6880 Bertrix

T: 061 - 413445
F: 061 - 413968

E: pierlot.jacques@busmail.net

Postal David
Rue de la Semois 79
6730 Tintigny

T: 063 - 572034
M: 0477 - 902684
F: 063 - 572034

E: david.postal@skynet.be

Rossion Frères
Rue des Tanneries 10
6840 Neufchâteau

T: 061 - 278883
F: 063 - 602601

E: elec_rossion@yahoo.fr

Self-Elec SPRL
Chaussée de l'Ourthe 61
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 379795
M: 0478 - 583733
F: 084 - 379794

E: info@self-elec.be

Tixhon C SPRL
Avenue de la Gare 37
6990 Hotton

T: 084 - 466297
F: 084 - 468191

E: c.tixhon@compaqnet.be

Trembloy Leonard ELT
Rue du Plantis 4
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 312809
M: 0477 - 428871
F: 084 - 316586

E: leonard.trembloy@skynet.be

Vuidarelec SPRL
Rue du Tier 37
6660 Nadrin

T: 084 - 444051

E: pierre.vuidar@skynet.be

APV Electricité SPRL
Rue de la Biff 123
6700 Arlon

M: 0477 - 437236

Auto-Home
Compogne 332
6687 Bertogne

T: 061 - 217830
M: 0474 - 799095

Latran Bureau d'Etudes SPRL
Rue des Espagnols 128
6700 Arlon

T: 063 - 220284
F: 063 - 219210

Net. Engineering SPRL
Chaussee Romaine 136
6700 Arlon

T: 063 - 237234

Ninauve G
Beuvlimont 15
6800 Saint-Pierre

T: 061 - 234628
F: 061 - 234629

Schmit Electricité
Rue de la Fraternité 12
6792 Halanzy

T: 063 - 678169

TPF Engineering SA
Rue du Léry 54a
6860 Léglise

T: 063 - 433220
F: 063 - 433824

Trembloy F
Rue de Roy 2
6950 Harsin

T: 084 - 344073
M: 0495 - 411491
F: 084 - 344073

Vaillant T
Rue Centrale 3
6767 Harnoncourt

T: 063 - 576831

Wagner Benoît
Rue de l'Ecole 16
6767 Harnoncourt

T: 063 - 582125
M: 0498 - 275998
F: 063 - 582125

 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?